Nasze przedszkole odwiedził iluzjonista i człowiek guma Gin Alif -  Stanisław Łowicki. Zaprezentował on przedszkolakom sztuczki z połykaniem ognia, strzelaniem nogami z łuku, chodzeniem bosymi nogami po ogniu. Jedyneczki z uwagą i wielkim podziwem oglądały występ iluzjonisty.

Gdy już myśleliśmy, że nic nas nie zaskoczy Gin Alif uwolnił z wiklinowego kosza swojego podopiecznego - węża. Dzieci chętnie zakładały gada na szyję, pozując z nim do zdjęć. Oprócz węża był legwan, który przypominał wg niektórych dinozaura i wyczarowany z balonu biały gołąb.

Wszyscy zamarli ze strachu, kiedy iluzjonista zakuł panią Dyrektor - Annę Lachowicz w dyby a następnie przebił jej szyje sztyletem.

W naszym przedszkolu sporo się dzieje, ciągle odwiedzają nas nowi goście, którzy wnoszą w nasze życie za każdym razem coś nowego i zaskakującego.

a.w.

jedynka
Przedszkole Niepubliczne 
JEDYNECZKA w Ełku

ul. 11 listopada 24, 19-300 Ełk
tel. +48 609 499 084
e-mail: annalachowicz0@wp.pl

BANK PKO BP
konto:
 87 1020 4724 0000 3802 0114 7669

Przedszkole Jedyneczka pracuje

od poniedziałku do piątku:
06:00 - 17:00

Back to top