W dniu 17 lipca 2012 roku mieliśmy zaszczyt gościć w swoich skromnych przedszkolnych progach Pana Marcina Millera, piosenkarza, kompozytora oraz lidera zespołu „Boys". Znakomitego gościa przywitały dzieci największym hitem disco polo „Jesteś szalona". I zaczęło się!. 

Dzieci, muzyka, piosenkarz, całe przedszkole - zabawa ruszyła na dobre. Były rożnego rodzaju tańce, podskoki, pląsy. „Szaleństwom" nie było końca! Po całej zabawie dzieci zaśpiewały hymn naszej Jedyneczki - Boys nagrodził maluchy wielkimi brawami. Przedszkolaki dowiedziały się w co najchętniej bawił się w dzieciństwie Marcin i okazało się, że ta zabawa wcale nie wychodzi z mody!

Prawdę mówiąc dzieci nie interesowało ostatnie tournee artistique piosenkarza a raczej jakby tu mu wejść na głowę?! Julian, Kacper, Zosia i Wandzia, jak zawsze, grali pierwsze skrzypce! A Pan Marcin? Okazał się wspaniałym towarzyszem zabaw! Otwarty, spontaniczny, prawdziwy CZARODZIEJ! Nasza Gwiazda nauczyła Jedyneczki jak prawidłowo przybija się przysłowiową „piątkę" i szybciutko wszyscy ustawili się w kolejkę. Nikt nie został pominięty! Na koniec spotkania nie obeszło się bez pamiątkowego zdjęcia lidera zespołu „Boys" ze wszystkimi dziećmi, opiekunami oraz Panią Dyrektor. Pan Miller żegnając się z dziećmi rozdał każdemu na pamiątkę pocztówkę z logo swego zespołu. Długo potem bawiliśmy się jeszcze przy innych znanych piosenkach zespołu Boys - „Chłop z Mazur" czy „Dlaczego ty mi w głowie zawróciłaś".  

Na pytanie – Kto odwiedził nas w przedszkolu? Dzieci odpowiedziały po prostu - MARCIN - nasz przyjaciel! Marcinie Millerze Boys witaj więc w gronie pozytywnie zakręconych przyjaciół Przedszkola Jedyneczka w Ełku.

jedynka
Przedszkole Niepubliczne 
JEDYNECZKA w Ełku

ul. 11 listopada 24, 19-300 Ełk
tel. +48 609 499 084
e-mail: annalachowicz0@wp.pl

BANK PKO BP
konto:
 87 1020 4724 0000 3802 0114 7669

Przedszkole Jedyneczka pracuje

od poniedziałku do piątku:
06:00 - 17:00

Back to top