W jesienny mglisty dzień 03.10.2012 r. nasze przedszkole rozbłysło tysiącem dziecięcych uśmiechów. „Balonowe Show" zaskoczyło wszystkich! Wesoły Klaunuj i jego pomocnik zaczarowali naszą widownię. Przy dźwiękach skocznych melodii Jedyneczki nie tylko zobaczyły co można zrobić z balonów ale też same spróbowały swoich sił w tworzeniu. Wszyscy zatopili się w balonowych iluzjach.

 

Do wspólnej balonowej zabawy zaproszone zostały dzieci i Panie. Maluchy miały prawdziwy ubaw kiedy paniom wypadały balony z rąk i myliły komendy Klaunuja. Wspólne balonowe tańce i konkursy wywołały na twarzach dzieci szerokie uśmiechy. Przedszkolaki zaniosły do domu balonowe kwiatki, pieski i motylki.

W naszym przedszkolu nie tylko przekazujemy treści wychowania i kształcenia jakie formułuje podstawa programowa, ale też kształtujemy artystyczną wrażliwość poprzez różnego rodzaju spotkania, wydarzenia artystyczne, które są źródłem wiedzy jak i dostarczają naszym Jedyneczkom wrażeń estetycznych.

jedynka
Przedszkole Niepubliczne 
JEDYNECZKA w Ełku

ul. 11 listopada 24, 19-300 Ełk
tel. +48 609 499 084
e-mail: annalachowicz0@wp.pl

BANK PKO BP
konto:
 87 1020 4724 0000 3802 0114 7669

Przedszkole Jedyneczka pracuje

od poniedziałku do piątku:
06:00 - 17:00

Back to top