Jak co roku, poczynając od września przedszkolaki z Jedyneczki uczestniczą w różnego rodzaju konkursach. Nasi wychowankowie pod opieką swoich pań, każdego dnia podczas ciekawych zajęć plastycznych i w ramach wolnego czasu, rozwijają swoje talenty i zainteresowania.

Powstają piękne ilustracje do ulubionych bajek, prace promujące zdrowy styl życia czy prace tematyczne. Następnie po ciężkich wysiłkach nasze Jedyneczki prezentują swoje umiejętności plastyczne, wokalne i recytatorskie. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczą w różnych konkursach oraz walczą o cenne nagrody. Już same uczestnictwo w konkursie dodaje dzieciom odwagi, rozwija pamięć i koncentrację.

Ania Szczukiecka i Julian Samulak z grupy starszaków pani Eweliny Stańczyk w Konkursie Pieśni Patriotycznych organizowanym przez Ełckie Centrum Kultury dostali pamiątkowe dyplomy.  

W IV Edycji Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Przedszkole Niepubliczne „Promyk" dwie nasze wychowanki zajęły dwa miejsca:

  • I miejsce - Amelka Mścichowska z grupy trzylatków pani Agnieszki Wziętkowiak,
  • II miejsce - Rayana Modzelewska z grupy czterolatków pani Eweliny Stańczyk.

Za udział w „Magicznym Świecie Bajek" -konkursie organizowanym przez Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko" nagrodzona została za:

  • I miejsce - Amelia Dąbrowska z grupy czterolatków pani Eweliny Stańczyk.

Uczestniczymy również w konkursach wojewódzkich organizowanych przez wojewodę warmińsko-mazurskiego, gdzie Martyna Karaś i Wiktor Kołdys z grupy czterolatków wykonali plakaty zachęcające do prawidłowego postepowania z zużytymi bateriami i akumulatorami.

Mieliśmy również przyjemność wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie ekologicznym organizowanym przez portal Buliba. Przedstawicielami naszej placówki byli:

  • Alicja Torebko z grupy trzylatków pani Agnieszki Wziętkowiak,
  • - Zuzanna Wziętkowiak i Milena Sadowniczyk z grupy czterolatków pani Eweliny Stańczyk.

Dziewczynki wykonały prace, których tematem przewodnim było hasło „Kocham, lubię, szanuję, nie śmiecę". Gorące podziękowania składamy rodzicom, przyjaciołom przedszkola oraz wszystkim, którzy głosowali na prace naszych podopiecznych.

Nasze przedszkole też jest pomysłodawcą konkursów, najbliższy już po Nowym Roku - „Przedszkolaki kolędują i wierszyk recytują", na który już dziś serdecznie zapraszamy. 

Uczestnictwo w konkursach pozwala na kształtowanie w dzieciach wrażliwości, rozwija uzdolnienia plastyczne, pozwala na poznawanie różnorodnych technik. Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

jedynka
Przedszkole Niepubliczne 
JEDYNECZKA w Ełku

ul. 11 listopada 24, 19-300 Ełk
tel. +48 609 499 084
e-mail: annalachowicz0@wp.pl

BANK PKO BP
konto:
 87 1020 4724 0000 3802 0114 7669

Przedszkole Jedyneczka pracuje

od poniedziałku do piątku:
06:00 - 17:00

Back to top