KONTAKT: ul. 11 Listopada 24, 19-300 Ełk, tel. +48 609 499 084

baner 2021 program maluch plus

02 kanal TV jedyneczka 2560x1440

Przedszkole z Pasją logo

button jedyneczka dokumenty

„Od gwiazd pochodzimy i ku gwiazdom zmierzamy. Życie jest jedynie podróżą w nieznane".

W czwartek 26 czerwca 2014 roku o godzinie 10.00 przedszkolaki wybrały się do biura „Magia Podróży" w Ełku przy ulicy Wojska Polskiego 6/1 u. Kiedy dotarliśmy na miejsce w biurze podróży przywitały nas panie a w szczególności mama naszej Jedyneczki Amelki- pani Anna Mścichowska. Na początku zostaliśmy poczęstowani cukierkami i pani Ania opowiedziała czym zajmuję się takie biuro.

Zapytała czy dzieci jeżdżą na wycieczki z rodzicami? Nasze przedszkolaki powiedziały, że były w Norwegii, Wrocławiu, Warszawie, Olsztynie... Później mama Amelki przyniosła kokos i pokazała wszystkim dzieciom. Powiedziała, że kokos taki rośnie na palmie w Azji i można z niego wypić mleczko kokosowe jak się je rozbije a pani ze swojego kokosa zrobiła miseczkę do cukierków.

Jedyneczki z zainteresowaniem słuchały właścicielki biura podróży. Następnie przeszliśmy do pokoju obok, gdzie mama Amelki pracuje i ma na ścianie maski z różnych krajów. Były to maski przywiezione z dalekiego świata. Każde dziecko mogło je przymierzyć, co sprawiło ogromną radość naszym przedszkolakom.

Na koniec pani Ania przeczytała nam fragment baśni Elżbiety Dzikowskiej „Opowieści z całego świata", której dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem. Dostaliśmy tę książkę z dedykacją do dalszego czytania w przedszkolu. Każde dziecko na koniec naszego spotkania otrzymało moc upominków na pamiątkę wizyty w „Magii Podróży".

My ze swojej strony pięknie podziękowaliśmy paniom i właścicielce za miłe przyjęcie nas w swoim pięknym biurze „Magia Podróży" i obiecaliśmy, że po powrocie do Jedyneczki pokolorujemy kolorowanki, które otrzymaliśmy w prezencie. Tak też zrobiliśmy- pięknie pokolorowane zdobią naszą przedszkolną tablicę.

... podróżą każde życie jest...

Panią Anię Mścichowską, właścicielkę najlepszego biura „Magia Podróży" witamy w gronie pozytywnie zakręconych przyjaciół Przedszkola Niepublicznego „Jedyneczka" w Ełku!

Nie masz uprawnień do napisana komentarza

jedynkaPrzedszkole Niepubliczne JEDYNECZKA w Ełku

ul. 11 listopada 24, 19-300 Ełk
tel. +48 609 499 084
e-mail: annalachowicz0@wp.pl

BANK PKO BP
konto: 87 1020 4724 0000 3802 0114 7669

Przedszkole Jedyneczka pracuje

od poniedziałku do piątku:
06:00 - 16:30

 

Back to top