KONTAKT: ul. 11 Listopada 24, 19-300 Ełk, tel. +48 609 499 084

baner 2021 program maluch plus

02 kanal TV jedyneczka 2560x1440

Przedszkole z Pasją logo

button jedyneczka dokumenty

 

W dniu 10 lutego 2015 r. w Naszym przedszkolu odbyła się coroczna zabawa karnawałowa połączona z rozdaniem prezentów przez Świętego Mikołaja. Nasze kochane Jedyneczki i ich Panie na ten jeden dzień zamieniły się w bajkowe, fantastyczne postacie. Razem bawiły się wesoło księżniczki, czarownice, piraci i królowie, bajkowe zwierzęta, kowboje, oraz wiele innych barwnych i wesołych postaci.

Dziś zabawa jest w przedszkolu
Sto balonów w dużym holu,
Długi łańcuch kolorowy,
Bo to bal karnawałowy.
Kto tam idzie, nie poznaję
Widzę lwa i pszczółkę Maję.
Z tyłu idzie król, królowa,
Z przodu wilk i w łaty krowa.
Patrzcie, kto tam? Czarodziejka?
Stopy w złotych pantofelkach
Piękny uśmiech ten dostanie,
Kto rozpozna panią Anię
Tańczy rycerz z biedroneczką,
A Indianin z kuchareczką.
Każdy strój ma kolorowy
Bo to bal karnawałowy!

W trakcie wyśmienitej zabawy odwiedził nas wspaniały gość, na którego Jedyneczki bardzo czekały – Święty Mikołaj. Nasz Święty przybył do nas z workami pełnymi wspaniałych prezentów. Przedszkolaki z radością zaśpiewały naszemu Gościowi piosenkę „Jedyneczka- przedszkole" i pochwaliły się znajomością niemieckiej kolędy „O Tannenbaum" Mikołaj był pod wrażeniem.

Po odebraniu z rak Świętego prezentów i zrobieniu z Nim pamiątkowego zdjęcia, dzieci podziękowały serdecznie i zaprosiły szczodrego Gościa do naszego przedszkola w przyszłym roku. Wesoła zabawa trwała, a na buziach dzieci gościły szczere uśmiechy.

 

Nie masz uprawnień do napisana komentarza

jedynkaPrzedszkole Niepubliczne JEDYNECZKA w Ełku

ul. 11 listopada 24, 19-300 Ełk
tel. +48 609 499 084
e-mail: annalachowicz0@wp.pl

BANK PKO BP
konto: 87 1020 4724 0000 3802 0114 7669

Przedszkole Jedyneczka pracuje

od poniedziałku do piątku:
06:30 - 16:30

 

Back to top