KONTAKT: ul. 11 Listopada 24, 19-300 Ełk, tel. +48 609 499 084

baner 2021 program maluch plus

02 kanal TV jedyneczka 2560x1440

Przedszkole z Pasją logo

button jedyneczka dokumenty

 

Najstarsze i najodważniejsze przedszkolaki z grupy pani Ewy Drejer 14 listopada 2014 roku przygotowały przedstawienie pt.„Nocna przygoda" w Przedszkolu Niepublicznym Jedyneczka w Ełku. O godzinie 15.00 kiedy wszystkie miejsca na widowni były już zajęte, rozpoczęło się wystąpienie naszych Jedyneczek przygotowane przez panią Olgę Scheredko.

„W lesie jest mnóstwo drzew,
W lesie cudownie jest,
W lesie ruda wiewiórka skacze po drzewach,
W lesie zieleni jest mnóstwo,
A ty ten las szanuj, nie niszcz gałązek i liści nie obrywaj
Pamiętaj las żyje dla ciebie."

Nasza przygoda rozpoczęła się pięknego jesiennego dnia, kiedy to nauczycielka Ania wybrała się z dziećmi: Lilianną, Laurą, Wiktorem, Adrianem, Lidzią, Julią i Bartoszem do lasu po przygodę z noclegiem! Wszystkie dzieci zabrały to, co było im niezbędne: namioty, śpiwory, jedzenie i udały się w podróż. Gdy dotarły na miejsce ujrzeli piękny las, a w nim zwierzęta: wiewiórki - Filipa, Amelię, borsuka - Miłosza, wilka - Dominika, niedźwiedzia - Fabiana i lisa - Szymona.

Byli bardzo zdziwieni obecnością tylu zwierząt i chcieli je lepiej poznać. Przyglądali się im z zainteresowaniem. Okazało się, że zwierzęta są bardzo przyjazne więc się z nimi zaznajomili. Jak tylko rozbili namioty i pani nauczycielka poszła spać dzieci postanowiły iść na bal ze zwierzętami. Wspólnie z nimi zatańczyły do piosenki „Będzie zabawa Będzie się działo" i tańczyli do samego rana.

Dzieci i zwierzęta bawiły się świetnie i nad ranem poszły spać po całonocnej imprezie. Pani nauczycielka wstała rano, aby zbudzić dzieci do pakowania się w drogę powrotną, ale nie mogła ich obudzić, bo były bardzo zmęczone. Zdziwiona mocnym chrapaniem dzieci postanowiła dać im jeszcze pospać... Na szczęście pani nauczycielka Ania nigdy nie dowiedziała się o nocnej przygodzie ze zwierzętami. Był to dzieci mały sekret...

Nasi milusińscy włożyli bardzo dużo pracy w przedstawienie. Było to dla nich ogromne przeżycie i wielka radość, że mogły pokazać swoje zdolności artystyczne zaproszonym gościom. Należy podkreślić, że Performance nie odbyłby się jednak, gdyby nie młoda utalentowana Olga Sheredko, która przybyła do nas z dalekiego Lwowa na Ukrainie i prowadzi tańce integracyjne w naszej placówce.

„Nocna przygoda"- scenografia, charakteryzacja, reżyseria, aktorstwo - Olga Sheredko!
Olu, witaj w gronie pozytywnie zakręconych przyjaciół Przedszkola Niepublicznego „Jedyneczka" w Ełku!

Nie masz uprawnień do napisana komentarza

jedynkaPrzedszkole Niepubliczne JEDYNECZKA w Ełku

ul. 11 listopada 24, 19-300 Ełk
tel. +48 609 499 084
e-mail: annalachowicz0@wp.pl

BANK PKO BP
konto: 87 1020 4724 0000 3802 0114 7669

Przedszkole Jedyneczka pracuje

od poniedziałku do piątku:
06:00 - 16:30

 

Back to top